Marcella: de vriendin van Domien Verschuuren en moeder van zoontje Boris

Al jaren vormen ze samen een koppel: de vriendin van Domien Verschuuren heet Marcella. Samen zijn ze ouders geworden van een zoontje, dat ze Boris hebben genoemd. Domien is een bekende radio-dj in Nederland en te horen op Q-music en de NL Top 40. Zijn privéleven houdt hij grotendeels buiten de schijnwerpers, maar over het vaderschap heeft hij zich wel openlijk uitgelaten.

Wie is Marcella?

Over Marcella is publiekelijk weinig bekend. Ze staat zelf niet in de schijnwerpers en heeft geen bekende rol in de entertainmentwereld. Domien deelt soms iets over hun leven samen, maar houdt zijn relatie verder privé. Wat wel bekend is: zij en Domien hebben samen een kind gekregen, zoontje Boris. Dat is het meest concrete wat over haar naar buiten is gekomen.

Domien Verschuuren over het vaderschap

In augustus 2025 sprak Domien openlijk over hoe hij het vaderschap ervaart. Hij gaf aan dat het een mooie, maar ook zware periode is. Zijn eigen woorden waren eerlijk: hij worstel zich erdoorheen. Dat soort openheid is kenmerkend voor Domien. Hij laat fans een klein stukje zien van zijn privéleven, maar doet dat op zijn eigen manier en in zijn eigen tempo.

Het is niet ongewoon dat bekende Nederlanders eerlijk zijn over hoe pittig het eerste jaar met een kind kan zijn. Slaaptekort, nieuwe verantwoordelijkheden en de balans tussen werk en gezin zijn voor veel ouders een uitdaging. Dat Domien dit deelt, maakt hem herkenbaar voor veel luisteraars en volgers.

Domien Verschuuren als radio-dj

Domien Verschuuren is een van de bekendste radio-dj’s van Nederland. Hij is maandag tot en met donderdag te horen in de Q-middagshow op Q-music, en op vrijdag presenteert hij bij de NL Top 40 op Juno Radio. Op Instagram heeft hij ruim 188.000 volgers, waar hij af en toe een blik gunt in zijn dagelijkse leven. Zijn carrière in de radio begon al jaren geleden en hij bouwde een grote schare trouwe luisteraars op.

Zijn bekendheid maakt dat mensen ook nieuwsgierig zijn naar zijn privéleven, en dus ook naar zijn vriendin Marcella. Toch kiest Domien er bewust voor om haar en hun gezinsleven zoveel mogelijk te beschermen tegen al te veel publieke aandacht.

Een gezinsleven buiten de schijnwerpers

Zoontje Boris draagt dezelfde achternaam als zijn vader, zo blijkt uit eerdere berichten. Domien en Marcella lijken er bewust voor te kiezen om hun kind niet voortdurend in het publieke oog te laten verschijnen. Dat is een keuze die veel bekende Nederlanders maken, zeker als het om jonge kinderen gaat.

Domien deelt wel zijn ervaringen als vader in woorden, maar zonder zijn gezin bloot te stellen. Die balans tussen openheid en privacy lijkt hem goed te passen. Voor fans en luisteraars geeft het genoeg om zich in te herkennen, zonder dat Marcella of Boris ongewenste aandacht krijgt.

Wat verder bekend is

Domien Verschuuren en zijn vriendin Marcella vormen samen een gezin met zoontje Boris. Domien spreekt met warmte over het vaderschap, ook al geeft hij aan dat het niet altijd makkelijk is. Hij is actief op sociale media en deelt regelmatig iets over zijn werk en leven, maar houdt de details over Marcella bewust beperkt. Dat maakt haar tot een wat onbekende figuur voor het grote publiek, wat waarschijnlijk precies de bedoeling is.

Veelgestelde vragen

Wie is de vriendin van Domien Verschuuren?
De vriendin van Domien Verschuuren heet Marcella. Samen met Domien is ze moeder geworden van zoontje Boris. Over haar verdere achtergrond is publiekelijk weinig bekend, omdat ze zelf niet in de schijnwerpers staat.

Hebben Domien Verschuuren en Marcella kinderen?
Ja, Domien Verschuuren en zijn vriendin Marcella hebben samen een kind. Hun zoontje heet Boris. Domien sprak in augustus 2025 openlijk over hoe hij het vaderschap ervaart.

Hoe gaat Domien Verschuuren om met zijn vaderschap?
Domien Verschuuren heeft gezegd dat het vaderschap zowel prachtig als zwaar is. Hij gaf aan dat hij zich erdoorheen worstelt. Die eerlijkheid deelde hij in een interview in augustus 2025.

Waar is Domien Verschuuren te horen op de radio?
Domien Verschuuren presenteert de Q-middagshow op Q-music, maandag tot en met donderdag. Op vrijdag is hij te horen bij de NL Top 40 op Juno Radio.

Scroll naar boven